خودروبر

شماره خودروبر و امداد خودروسیار شبانه روزی طاهر:۰۹۱۲۰۳۰۴۵۹۴

 ۰۹۳۳۴۳۸۲۸۴۸     ۰۹۱۰۵۸۹۹۹۸۹

حمل خودرو با خودروسوار,یدک کش نیسان جرثقیل, نیسان چرخگیر, دکل,کفی خودروبر تهران,خودروبر شهرستان,حمل خودرو از تهران به شهرستان ها با انواع ماشین بر,خودروبرکفی سیار,رفع عیب درمحل و تعمیرات تخصصی خودرو توسط امدادخودروسیار طاهر به صورت شبانه روزی

خودروبر طاهر یک شرکت عرضه کننده خدمات حمل و نقل خودرو، امدادخودرو و تعمیرات خودرو در محل مشتری است. اگر نیاز به حمل و جابجایی خودرو خود دارید، اگر خودرو شما تصادف کرده است و یا اگر خودرو خراب شده و کار نمی کند، تنها کافی است که با شماره خودرو بر سیار طاهر تماس بگیرید. شرکت حمل خودرو طاهر دارای انواع خودروبرهای متنوع کفی، یدک کش، نیسان چرخگیر و نیسان جرثقیل است. اگر دارای هر نوع خودرو هستید اعم از شاسی بلند، وانت، خودروهای لوکس و سدان، می توانید از خودروهای مخصوص حمل طاهر استفاده نمائید. خودروبر طاهر دارای پرسنل و رانندگان متعهد و مجرب است. اخلاق حرفه ای رانندگی، رانندگی با احتیاط، استفاده از تجهیزات ایمنی برای محافظت از خودرو، بارنامه رسمی و بیمه نامه از دیگر ویژگی های بارز شرکت حمل خودرو طاهر بشمار می رود. شرکت حمل خودرو طاهر علاوه بر حمل و نقل خودرو، خدمات دیگری مانند امداد خودرو سیار و شبانه روزی به همراه تعمیرات در محل مشتری را نیز عرضه می کند. بدین ترتیب اگر در جاده و یا خیابان خودرو شما دچار مشکل گردید، دیگر نگرانی نخواهید داشت. کافی است که با شماره تلفن خودروبر طاهر تماس گرفته تا در اسرع وقت خدمات مورد نیاز شما ارائه گردد.

 

خودروبر

امداد خودرو سیار طاهر سراسر مناطق تهران را تحت پوشش دارد

بررسی خصوصیات و ویژگی های خودرو بر طاهر

خودروبر طاهر یک شرکت معتبر در حمل خودرو، امداد خودرو و تعمیر در محل است. شرکت حمل خودرو طاهر دارای انواع متعددی خودروهای مخصوص حمل خودرو شامل خودروبر کفی هیدرولیک در وزن های سه و پنج تن، نیسان جرثقیل دار و نیسان چرخگیر است. بنابراین امکان حمل و جابجایی انواع خودرو در خودروبر طاهر وجود دارد. رانندگان حرفه ای، پرسنل آموزش دیده و با اخلاق و خودروهای مجهز به تجهیزات ایمنی از دیگر مشخصات بارز شرکت حمل خودرو طاهر است. خودروبر طاهر متعهد می گردد که کلیه خودروها در کمال صحت و سلامت، حمل و به مشتری تحویل گردد. از طرفی کلیه جابجایی های برون شهری توسط بارنامه رسمی شرکت حمل و نقل و بیمه نامه معتبر صورت می پذیرد. کلیه مشخصات خودرو در بارنامه درج شده و قیمت بارنامه بطور رسمی به مشتری اعلام می گردد. از دیگر ویژگی های خودروبر طاهر خدمات امداد خودرو سیار است. امداد خودرو طاهر در شهر تهران بطور شبانه روزی و ۲۴ ساعته به عرضه خدمات مشغول است. اگر خودرو شما در هر نقطه ای از تهران دچار مشکل گردد، می توانید از خدمات امداد خودرو سیار طاهر بهره مند شوید. امداد خودرو تهران با تجهیزات کامل به عرضه خدماتی مانند تعمیر و تعویض قطعات خودرو در محل مشتری می پردازد.

خودروبر                   خودروبر

 

 

 

خدمات تعمیر خودرو در محل مشتری در امداد خودرو طاهر

امداد خودرو سیار خودروبرکفی طاهر

یکی از خدمات ویژه و تخصصی کفی خودرو بر طاهر امداد خودرو سیار است. اگر در هر نقطه ای از تهران خودرو شما دچار مشکلات فنی شود، نیازی به حمل خودرو به تعمیرگاه نیست. فقط کافی است که با شماره های امداد خودرو سیار طاهر تماس گرفته تا کارشناسان فنی و تکنسین های خودرو بر طاهر در اسرع وقت در محل حاضر شوند. کارشناسان امداد خودرو طاهر از سالها تجربه و تخصص در امور فنی و تخصصی خودرو برخوردار هستند. از اینرو توانایی تشخیص عیوب و رفع آنها را به خوبی خواهند داشت. کارشناسان فنی و تعمیرکاران امدادخودروبر طاهر کلیه دوره های تخصصی فنی خودروهای مختلف را آموزش دیده اند. بنابراین با نحوه کارکرد اغلب خودروها آشنا بوده و می توانند به آسانی نسبت به تشخیص و رفع عیوب آنها اقدام نمایند. از طرفی اگر خودرو شما نیاز به تعویض قطعاتی مانند تسمه تایم، دینام، باطری، پمپ، رادیاتور، سیم کلاچ، سیم ترمز، لنت و غیره داشته باشد توسط کارشناسان فنی خودروبر طاهر تعویض می گردد. همچنین برخی عیوب قابل رفع در محل نیز توسط تعمیرکاران متبحر امداد خودرو طاهر برطرف می شود. امداد خودرو تهران در تمام ساعات شبانه روز حتی تعطیلات نیز به ارائه خدمات به مشتریان می پردازد. قطعات مورد استفاده توسط تعمیرکاران امداد خودرو سیار طاهر اصلی بوده و از کیفیت تضمین شده برخوردار هستند. بدین ترتیب هیچ گونه نگرانی بابت استفاده از قطعات بی کیفیت و غیر اصلی وجود نخواهد داشت. در نهایت قیمت قطعات و هزینه تعمیرات طبق نرخ مصوب به مشتری اعلام می شود. قیمت ها و هزینه تعمیرات منطقی و عادلانه در خودرو سوارکفی طاهر خیال مشتریان را از بابت قیمت آسوده می کند.

خودروبر خودروبر

 

 

 

 

 

امداد خودرو تهران شرکت حمل خودرو طاهر

حمل خودرو به سراسر ایران در خودروبر طاهر

خودروبر طاهر از یک سیستم حمل و نقل گسترده در سراسر ایران برخوردار است. انواع خودروهای مخصوص حمل خودرو در تهران و سایر مراکز استانها و شهرهای دیگر آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشند. اگر تصمیم به جابجایی و حمل خودرو از تهران به شهرستانها، از سایر شهرهای دیگر به تهران و غیره دارید، شبکه گسترده حمل خودرو طاهر به پوشش نیازهای مشتریان می پردازد. رانندگان خودروبر طاهر همگی آموزش های لازم در زمینه حمل و نقل خودرو را دیده اند. نحوه سوار کردن خودرو، بستن و محکم کردن خودرو بر روی خودروبر کفی و یا نیسان بدون اینکه کوچکترین آسیبی به خودرو وارد شود، نحوه پائین آوردن خودرو، رانندگی با احتیاط و نحوه مراقبت از خودرو حین رانندگی از جمله موارد تخصصی است که در صورت عدم آشنایی راننده منجر به وارد آمدن آسیب به خودرو می شود. کلیه شهرهای ایران از شهرهای شمالی و آذربایجان گرفته تا شهرهای جنوبی و شرقی ایران تحت پوشش خدمات حمل خودرو خودروبر طاهر قرار دارند. صدور بارنامه و بیمه نامه رسمی و معتبر و قیمت های مناسب و بر طبق نرخنامه مصوب از دیگر خصوصیات حمل خودرو با خودروهای شرکت حمل خودرو طاهر است.

 

خودروبر

خدمات حمل خودرو به سراسر شهرهای ایران

خودروبر

خدمات تعمیر خودرو در محل توسط خودرو بر کفی طاهر

خودروبرکفی طاهر دارای چندین خودرو امداد سیار است. این خودروهای امداد در کلیه محلات و مناطق شهر تهران به عرضه خدمات به مشتریان می پردازند. اگر در هر خیابان و محله ای در تهران خودرو شما دچار مشکل گردید، تنها با یک تماس می توانید از خدمات تعمیر در محل امداد خودرو طاهر برخوردار شوید. امداد خودرو سیار تهران با تعمیرکاران و کارشناسان فنی مجرب و متخصص در خودرو، عرضه قطعات اصلی و قیمت های مناسب و ارزانتر از سایر شرکت های مشابه خدمات ویژه و حرفه ای را به مشتریان ارائه می کند. خدمات تعمیر در محل خودروسوار طاهر عرضه خدمات با کیفیت، قیمت و هزینه مناسب و رضایت مندی مشتری را در اولویت کار خود قرار داده است.

خودروبر

حمل خودرو برون شهری با بارنامه و بیمه نامه رسمی و معتبر

    نظر خود را بگذارید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*