خودرو بر بندرعباس

خودرو بر بندرعباس

شماره خودروسوار طاهر:۰۹۱۲۰۳۰۴۵۹۴ حمل خودرو از بندرعباس به تهران  و جابه جایی خودروها از تهران به  بندرعباس

بندرعباس شهری که که گرمای خورشیدش بر چهره ی اهالی نقش بسته و آنان را خونگرم و مهربان کرده است.اهالی بندر عباس بسیار خونگرم و مهربان هستند.

درایران گردی ها,اغلب یکی از شهرهای جنوبی ایران مقصد سفر گردشگران است.این شهر مردمانی مهمانپذیر دارد.ویکی از جاهای دیدنی در جنوب سرزمین پهناور ایران,انتخابی مناسبی برای یک سفر به یاد ماندنی میباشد.

وقتی سفر به جنوب که آغاز میشود از همان ابتدای راه صدای موسیقی بندری وگفتگوهای بندری در دل وجان مسافر تداعی می شود.از آنجا که این سرزمین از موقعیتتجاری خوبی برخوردار بوده, افراد از شهرها و روستاهای دیگر برای کسب و کار به این منطقه مهاجرت می کردند.

به همین خاطر جمعیت بندرعباس راترکیبی از قومیت های مختلف چون بندری ها,لاری ها جهرمی ها لامردی ها بلوچ ها عرب ها لرها سواحلی ها(گروهی ازسیاهپوستان آفریقایی)تشکیل می دهد .

امروزه نیز در این بندر ترک ها فارس ها کردها شمالی ها اقامت دارند ,جزو جمعیت بندرعباس محسوب می شوند.اهالی بندعباس اغلب مسلمان هستند.

از سوغات این شهر میتوان ,خرما, مرکبات, ماهی ,میگو, صنایع دستی مانند: گلابتون دوزی, حصیربافی, پارچه سوزن دوزی شدهو صنایع دریایی را نام برد.

بندرعباس از شهرهای گرم ومرطوب ایران می باشد که فصل تابستانی گرم و طولانی دارد.درجه حرارت گرمای این شهر حدود ۴۴درجه سانی گراد و سردترین روزهای آنبه ۴درجه سانتی گراد می رسد.

هوای بندرعباس در زمستان معتدل ومناسب برای گردشگران است.

خودروسوار طاهر خدمات جابه جایی انواع خودرو به این شهر را انجام میدهد.

خودرو بر کفی طاهر تیم حرفه ای و مجرب دارد که به صورت شبانه روزی وحتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.

اگر درراه ماندید کافیست تماس بگیرید اعضای خودروبر کفی طاهر برای انجام وظیفه خودرا درکمترین زمان به شما می رسانند.

ما خود را با عمل درست به شما ثابت خواهیم کرد .ازاین که برای خدمات خود تیم تخصصی ما را برگزیدید مچکریم.با ما تماس بگیرید وآسوده خاطر باشید.خودروبر طاهر در همه جای ایران درکنار شماست.

حمل و جابه جایی انواع خودروهای صفر کارکرده اسقاطی شاسی نیم شاسی آفروود کلاسیک و….با بیمه بارنامه رسمی کشور

خودرو بر بندرعباس

 

 

 

 

 

    نظر خود را بگذارید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*