حمل خودرو به زاهدان

  • حمل خودرو به زاهدان
  • حمل خودرو به زاهدان
  • حمل خودرو به زاهدان

حمل خودرو با بیمه بارنامه توسط خودروبر طاهر

نام خودرو : تویوتا هایلوکس

وزن تقریبی خودرو : ۱۷۳۰ کیلوگرم

مدت زمان بارگیری خودرو : ۲۰ دقیقه

مسافت طی شده از تهران تا زاهدان : ۱۵۶۷ کیلومتر

حمل خودرو به زاهدان

حمل خودرو تویوتا هایلوکس  با وزن تقریبی ۱۷۳۰ کیلوگرم با خودروبر طاهر از تهران به زاهدان به مسافت ۱۵۶۷ کیلومتر . حمل این خودرو با نهایت دقت و ایمی بالا و با بیمه بارنامه رسمی کشور در مدت زمان ۱۶ ساعت توسط رانندگان مجرب ما صورت گرفت.

کفی خودرو بر طاهر با سال ها تجربه، تیم تخصصی و پرسنل حرفه ای و خودروهای استاندارد و مجهز به کلیه تجهیزات ایمنی حمل خودرو یکی از برترین شرکت ها در این زمینه بشمار می رود. خودروبر طاهر در زمینه حمل خودرو درون شهری و برون شهری، امداد خودرو و تعمیر در محل فعالیت داشته و خدمات ویژه به مشتریان خود عرضه می نماید.

خودرو سوار طاهر از یک سیستم حمل و نقل گسترده در سراسر ایران برخوردار است. انواع خودروهای مخصوص حمل خودرو در تهران و سایر مراکز استانها و شهرهای دیگر آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشند. اگر تصمیم به جابجایی و حمل خودرو از تهران به شهرستانها، از سایر شهرهای دیگر به تهران و غیره دارید، شبکه گسترده حمل خودرو طاهر به پوشش نیازهای مشتریان می پردازد.

رانندگان خودروبر طاهر همگی آموزش های لازم در زمینه حمل و نقل خودرو را دیده اند. نحوه سوار کردن خودرو، بستن و محکم کردن خودرو بر روی خودروبر کفی و یا نیسان بدون اینکه کوچکترین آسیبی به خودرو وارد شود، نحوه پائین آوردن خودرو، رانندگی با احتیاط و نحوه مراقبت از خودرو حین رانندگی از جمله موارد تخصصی است که در صورت عدم آشنایی راننده منجر به وارد آمدن آسیب به خودرو می شود. کلیه شهرهای ایران از شهرهای شمالی و آذربایجان گرفته تا شهرهای جنوبی و شرقی ایران تحت پوشش خدمات حمل خودرو خودروبر طاهر قرار دارند. صدور بارنامه و بیمه نامه رسمی و معتبر و قیمت های مناسب و بر طبق نرخنامه مصوب از دیگر خصوصیات حمل خودرو با خودروهای شرکت حمل خودرو طاهر است.