حمل خودرو به کرمانشاه

  • حمل خودرو به کرمانشاه
  • حمل خودرو به کرمانشاه
  • حمل خودرو به کرمانشاه

حمل خودرو با بیمه بارنامه توسط خودروبر طاهر

نام خودرو : ۲۰۶

وزن تقریبی خودرو : ۱۰۲۵ کیلوگرم

مدت زمان بارگیری خودرو : ۱۰ دقیقه

مسافت طی شده از تهران تا کرمانشاه : ۵۰۰ کیلومتر

حمل خودرو به کرمانشاه با ایمنی بالا

حمل خودرو به کرمانشاه توسط خودروسوار طاهر با بیمه بارنامه رسمی کشور و مناسب ترین قیمت.خودروی ۲۰۶ صفر با وزن ۱۰۲۵ با ایمنی کامل حمل شد و صاحب این خودرو رضایت کامل داشتند.

خودروبر طاهر یک شرکت معتبر در حمل خودرو، امداد خودرو و تعمیر در محل است. شرکت حمل خودرو طاهر دارای انواع متعددی خودروهای مخصوص حمل خودرو شامل خودروبر کفی هیدرولیک در وزن های سه و پنج تن، نیسان جرثقیل دار و نیسان چرخگیر است. بنابراین امکان حمل و جابجایی انواع خودرو در خودروبر طاهر وجود دارد. رانندگان حرفه ای، پرسنل آموزش دیده و با اخلاق و خودروهای مجهز به تجهیزات ایمنی از دیگر مشخصات بارز شرکت حمل خودرو طاهر است. خودروبرکفی طاهر متعهد می گردد که کلیه خودروها در کمال صحت و سلامت، حمل و به مشتری تحویل گردد.

اگر دارای هر نوع خودرو هستید ، می توانید از خودروهای مخصوص حمل طاهر استفاده نمائید. خودروبر طاهر دارای پرسنل و رانندگان متعهد و مجرب است. اخلاق حرفه ای رانندگی، رانندگی با احتیاط، استفاده از تجهیزات ایمنی برای محافظت از خودرو، بارنامه رسمی و بیمه نامه از دیگر ویژگی های بارز شرکت حمل خودرو طاهر بشمار می رود. شرکت حمل خودرو طاهر علاوه بر حمل و نقل خودرو، خدمات دیگری مانند امداد خودرو سیار و شبانه روزی به همراه تعمیرات در محل مشتری را نیز عرضه می کند. بدین ترتیب اگر در جاده و یا خیابان خودرو شما دچار مشکل گردید، دیگر نگرانی نخواهید داشت. کافی است که با خودروبر طاهر تماس گرفته تا در اسرع وقت خدمات مورد نیاز شما ارائه گردد.